W jaki sposób pisać do dziewczyny, aby ją zaciekawić swoją osobą?

na temat zdjecia tez.Czesto wymieniam sie ze ukonczylem szkole taka i taka,lubie sport taki,i taki.Czemu nie chca odpisywac,do mnie jwk kiedys ze pisakem z nimi .Nie potrafie zroaumiec,co moge zrobic aby odpisywaly.Nie potrafie zrosumiec tego Jak to zmienic,w jaki sposb naprawic,by naucayc sie pisac do dziewczyn,tak aby odpisywaly do mnie.Na co zwrocic uwage,w opisie w profilu i jak napisac pierwsza wiaeomosc do dziewczyn?

Drugą sprawą jest szczerość. Warto być w swoich wypowiedziach szczerym i otwartym, ludzie to doceniają.
Jeżeli Pan chce napisać pierwszy, to trzeba się przedstawić, napisać trochę o sobie, czym się Pan zajmuje, co lubi robić w wolnych chwilach i dlaczego zainteresował się właśnie tą dziewczyną.
Proszę pamiętać, że bardzo istotne jest pierwsze wrażenie, dlatego tak ważne żeby zdjęcie było wyraźne i interesujące a wiadomość była napisana w sposób zrozumiały i zgodny z zasadami poprawnej pisowni (czyli gramatyki i ortografii).

Pozdrawiam.

Najpewniejszym i najskuteczniejsza metodą na budowanie trwałej relacji jest bycie w zgodzie ze sobą, swoimi emocjami i potrzebami. Jeśli jednak ma Pan w doświadczeniu szereg niepowodzeń relacyjnych, zachęcam do skorzystania z psychoterapii, która pozwoli zrozumieć relane (emocjonalne, osobowościowe) przyczyny niepowdzeń w relacjach, a także pracować nad zmianą.

Witam Pana. Często internet daje złudzenie bezpiecznej możliwości nawiązywania kontaktów. Jednak ten rodzaj komunikacji może skłaniać, żeby chcąc kogoś sobą zaciekawić nieco "podkoloryzować" informacje o sobie. Jeśli wybrał Pan taką drogę nawiązywania kontaktów z kobietami proszę postawić na prawdę. Bardzo wiele osób ją sobie ceni. Jeśli zależy Panu na nawiązaniu trwałej relacji to prawdziwe informacje nie przyniosą rozczarowania i ryzyka zakończenia kontaktu. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/