W jaki sposób podczas stosunku z nosicielem wzw zabezpieczać się przed chorobą?

Witam Jestem nosicielka wzw typu b.Chciałabym spytać co mogłabym zrobić lub co powinien zrobić mój partner byśmy mogli cieszyć sie związkiem. Aktualnie ze wzgledu na strach przed chorobą nasza relacja ma charakter bardziej koleżeński.Mój partner w obawie przed zarazeniem zaklada dwa kondomy. Pilnie prosze o porade

Witam Panią Serdecznie,

Sugeruję zainspirować Pani Chłopaka do zaszczepienia się się przeciwko WZW typu B.
( jest to 3-krotne płatne szczepienie) - jeśli tego jeszcze nie uczynił.

Z przesłaniem tylko radości,
Irena Mielnik-Madej

Witam,
proponuję porozmawiać o tych problemach o których Pani pisze z lekarzem prowadzącym. Jeżeli nie, to z lekarzem pierwszego kontaktu. Nie trzeba się tego wstydzić, tylko być szczerym z lekarzem i na pewno dostanie Pani odpowiedź prawidłową.
Pozdrawiam, Alicja M. Jankowska
http://psychoterapie-szczecin.pl