W jaki sposób podnieść odporność u dziecka?

Witam, corka odkad poszła do przedszkola wiek 2,5 roku zaczela chorowac czeste zap oskrzeli i pluc , w zeszlym rok 6 antybiotykow, zaczelismy podawac ribomunyl po ktorym w 1 msc zachorowala na zap oskrzeli, w kolejnych msc juz tylko katar niestety w czwartym msc pojawila sie ospa i tak zaporzestalam go podawac (pazdziernik) od stycznia juz 3 raz chora zap pluc, ciagle antybiotyk i Nebbud, dzis zapytalam ped o podniesienie odpornosci i ped zapisala nam flixotide 250 dwa razy dzien, czy faktycznie

Szanowna Pani
Aby podnieść odporność należy ją ocenić jak i ocenić możliwość istnienia alergii. czy ktoś w rodzinie chorował na alergię?? to istotne bo takie geny dziedziczy też dziecko.

badania na odpornosc: krew na przeciwciala igg, igm, Iga morfologia i rozmaz.
badania na alergie: IgE całkowite, IgE swoiste panel mieszany wziewno-pokarmowy 27 alergenów.

jak pani je wykona - proszę o skany wyników- bez danych osobowych- na www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

darmowy portal można dłużej rozmawiać

proszę też zacząć stosować preparat imoxia syrop 1 x 5 ml on wzmocni odporność. bez recepty.