W jaki sposób pokazać dziewczynie, że mi na niej zależy?

Zraziłem do soebie dziewczyne poniewaz od samego poczatku gdy nawiazaem kontakt na fejsbuku wyznałem ze mi sie podoba i chce sie spotkac a pozniej nalegalem i mowiłem aby dała nam szanse lecz ona ma mnie za kogoś nienormalnego. Co robic abym dostał za jakis czas od niej szanse i żeby zmieniło sie jej zdanie o mnie. Bardzo mi na niej zależy. Na poczatku nie mówiła mi "nie" ale z czasem gdy nalegałem dała mi kosza i daje go do dziś przez moje zachowanie które chcem zmienic dla niej

Witaj, rozumiem, że zależy ci na opisanej przez siebie dziewczynie i chciałbyś, aby ta zwróciła na Ciebie swą uwagę. Widzę, że poczyniłeś już pewne kroki mające na celu okazanie jej swojego zainteresowania, jednak jak wspominasz nie przyniosły one oczekiwanych przez Ciebie rezultatów.. Warto zastanowić się, przeanalizować swoje działania .. może czegoś było za dużo ? może czegoś za mało? może nie zostawiłeś wybrance zbyt wiele czasu/ przestrzeni/swobody ? może zbytnio naciskałeś pragnąc szybkiej reakcji z jej strony? Zastanów się , daj czas sobie i jej, zacznij stopniowo, od małych kroków i obserwuj jej reakcje.. Może macie wspólne pasje, zainteresowania, coś co mogłoby stanowić wspólny temat do rozmowy/okazję do spotkań.

Myślę,że dziewczyna wyraźnie określiła swoje stanowisko i brak zainteresowania. W związku z tym bardziej zastanawiałabym się nad tym, w jaki sposób sobie "odpuścić", a nie nad tym co zrobić, by dała Panu szansę. Nachalność, nagabywanie, brak granic i umiaru potrafią zrazić do siebie na bardzo długi czas. Proszę z tej historii wynieść wnioski na przyszłość - dać owej dziewczynie spokój (bo ona wyraziła swoją opinię) i w przyszłości nie popełniać tych samych błędów. Pozdrawiam.