W jaki sposób pokonać alkoholizm?

Witam ,jestem kobieta i matka mam 37 lat mieszkam w anglii i jestem alkocholiczka ,upijam sie do nieprzytomnosci nie wiem jak sobie pomodz to mnie przeroslo do tego ze wychodze z domu w nocy kupuje alkochol i siedze w parku po kilka godz z psem ,dwa dni temu policja mnie zatrzymala i wezwali pogotowie,w szpitalu spedzilam kilka godz ,dzisiaj moje dlonie sie pala uczucie jakby ktos mi ogien na rece dal,chce przestac pic i normalnie zyc ale nie wiem jak

Witam,
choroba alkoholowa wymaga systematycznego i ukierunkowanego leczenia psychiatrycznego, psychologicznego metodą psychoterapii, w odpowiednich placówkach zajmujących się tego rodzaju problematyką, najlepiej skorzystać z całego programu naprawczego, ukierunkowanego na zmianę.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Panią
Myślę, że w Pani przypadku konieczna jest
specjalistyczna pomoc w poradzeniu sobie
w zerwaniu z nałogiem.
Doradzałabym pomoc medyczną w celu
detoksykacji, czyli odtrucia organizmu.
Zachęcam też do psychoterapii.
Żeby skutecznie uwolnić się od uzależnienia od alkoholu
potrzebna jest praca nad emocjami, umysłem,
psychiką i tym wszystkim co kojarzy się z piciem alkoholu
i sprawia, że człowiek sięga po kieliszek
nie bacząc na konsekwencje i ryzyka z tym związane.
Każde uzależnienie można wyleczyć.
Są tylko dwa warunki – pacjent musi chcieć
uwolnić się od uzależnienia i podjąć terapię.
Przy odstawieniu alkoholu doskonale sprawdza się
psychoterapia, która rozpoznaje źródła
psychicznych uwarunkowań związanych z nałogiem,
wzmacnia poczucie kontroli, uczy strategii
lepszego radzenia sobie ze stresem
oraz pomaga wyeliminować niepożądane objawy
po odstawieniu alkoholu.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, rozumiem że trudno poradzić sobie samemu z uzalżnieniem, proszę skorzystać z pomocy psychologa, grupy wsparcia dla osób uzależnionych. Przesyłam adres strony gdzie znajdzie Pani więcej informacji: http://www.aa-pik-wielkabrytania.org.pl/pl/ , http://www.polishpsychologists.org/rekomendowanispecjalisci/. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl