W jaki sposób pokonać uporczywe pocenie?

Witam. jak pokonać uporczywe pocenie? No nie rozumiem o co tu chodzi. Poce się 30x bardziej niż moi znajomi. Czasami bez żadnego powodu mam mokrą koszulę pod pachami, lodowate, zimne. Nie chodzi tu o temperaturę. Stosowałem różne preparaty medispirant itp nic nie działa. Da się to zwalczyć albo trochę zredukować, czy trzeba sie tak meczyc caly czas ?

Witam,

Warto, aby pokazał się Pan lekarzowi, może wspólnymi siłami uda się ustalić przyczyny Pana dolegliwości i dobrać najbardziej odpowiednie dla Pana leczenie. Doraźnie mogę polecić Panu herbatkę z szałwii. Przeciwpotny napar z liści działa już po około 2-3 godzinach i w przypadku niektórych osób jest dość skuteczny nawet przez trzy dni redukując nadmierną potliwość.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz