W jaki sposób pomóc sobie z krwotokami i nieregularnymi miesiączkami?

Witam. Miesiąc temu byłam u ginekologa poniewaz mam nieregularny okres mogę mieć przez dlugi czas ciągle plamienie albo nie mieć okresu w ogóle dodatkowo mam ogromne pecherzki w jajnikach. Zostały przepisane mi hormony dziś mija 3 dzień kiedy mam miesiączkę ale jest tragicznie mam "krwotok" co chwila musze zmieniać podpaski moja pościel jest cała we krwi.. mam skrzepy.. czy tak musi być ponieważ wszystko wychodzi co tam zostało ? Ponieważ dawno nie miałam pozadnej miesiączki?a kolej będą lepsze

Lek. Katarzyna Szymczak

Bardzo możliwe że po dłuzszej terapii cykle się unormuja,w razie braku poprawy sugeruję ponowna wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam