W jaki sposób pomóc sobie z rozciągniętą skórą brzucha po porodzie?

Mam 23 lata 10 miesięcy temu urodziłam córkę . I mam rozciągnięta skore na brzuchu co mam znia zrobić . Oczywiście niemam brzucha bo mi opad ale ta skóra rozciągnięta mi przeszkadza no i uda bo są grube

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do kliniki medycyny estetycznej. Istnieje wiele zabiegów, które mają na celu napięcie skóry. Zabiegi wykonuje się zazwyczaj w serii, raz w tygodniu. Z luźną, wiotką skórą świetnie radzi sobie fala radiowa z elektrostymulacją, zabieg tzw Maximus Trilipo. Proszę pamiętać, że każdy zabieg powinien być indywidualnie dobrany do problemu pacjenta a więc konsultacja jest tutaj konieczna.

Pozdrawiam serdecznie.