W jaki sposób poradzić sobie z 8-letnim dzieckiem?

Witam. Mam problem z synem niespelna 8 latkiem.otoz jestem.2 lata po rozwodzie. Maz odeszedl do innej kobiety .Syn jezdzi do ojca 2 weekendy w mies.Ja tez probuje sobie ulozyc zycie od nowa,ale syn strasznie jest zazdrosny. Jak sie spotkamy we 3 obraza sie lubi jak sie go prosi, popisuje sie i robi wszystko by byl w centrumzainteresowania.jego zachowanie w domu jest nie dowytrzymania.Wogole mnie nie slucha.Jestem zmuszona krzyczec na niego to dopiero reaguje.Trsktuje mnie jak kolezanke.

Witam serdecznie,
Pani syn przeżył dwa lata temu wydarzenie traumatyczne, z którym do dzisiaj jak przypuszczam sobie nie poradził. Nie wiem jak przebiegał rozwód, być może istnieje
rywalizacja wóród rodziców, być może ojciec za bardzo zabiega o syna lub go indoktrynuje. Niemnie, to że syn jest o Panią zazdrosny, jest dla mnie zrozumiałe.
Już raz się zawiódł na rodzicach, więc się boi.
Ja niestety nie zajmuję się dziećmi więc radzę Pani udać się do doświadczonego psychologa rodzinnego lub dziecięcego. Podkreślam doświadczonego
Gdyby Pani potrzbowała porady dla siebie to zapraszam i pozdrawiam

Witam Temat jest złożony i wielowątkowy i odpowiedź na portalu niewiele pomoże, Proponuję konsultacje u doświadczonego terapeuty rodzinnego, który wspólnie z dzieckiem i jego mamą uporządkuje pojawiające się trudności w relacji.
Pozdrawiam
Anna Szyda