W jaki sposób poradzić sobie z dołami emocjonalnymi?

Od wyjazdy zagranice zaczęły pojawiać się u mnie doły emocjonalne. Pojawiają się z nikad co tydzień lub dwa ,nie ma nigdy jakieś konkretnego wydarzenia które prowadzi do nich. Podczas takiego stanu mam zaburzenia odżywiania w moim przypadku binge eating, w tym czasie izoluje się od ludzi, nie mam ochoty z nikim rozmawiać, czasami pojawiają się myśli samobójcze, nie mogę zcierpieć sam siebie.

Witam Pana
Aby odpowiedzieć na Pana pytanie należy
dotrzeć do źródeł Pana problemów.
Bardzo ważne jest wczesne zdiagnozowanie
i zastosowanie odpowiednio dobranej
psychoterapii, gdyż intensywność i częstotliwość
tego typu problemów zwykle wzrasta.
W wielu przypadkach dolegliwości początkowo
występują tylko w weekendy, później
przenoszą się na pozostałe dni tygodnia.
Dlatego zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii.
Podczas psychoterapii leczy się nie tylko objawy,
ale również dociera się do przyczyny problemu
i znajduje się sposób jego rozwiązania.
Gdyby chciał Pan porozmawiać ze mną
o problemie, to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Witam Pana. Trudno jednoznacznie rozstrzygnąć źródło opisanych przez Pana objawów. Może też być ich kilka. Napisał Pan w swoim poście, że trudności zaczęły się pojawiać po wyjeździe za granicę. Jednym ze źródeł może być zmiana, która może wpływać na Pana poczucie bezpieczeństwa. Innym źródłem mogą być bieżące doświadczenia a jeszcze innym doświadczenia z przeszłości, które dają obecnie o sobie znać. Bardzo Pana zachęcam do bezpośredniej wizyty u psychologa, która zapewni precyzyjne rozpoznanie źródła Pana problemu i zapewni odpowiednią pomoc. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/