W jaki sposób poradzić sobie z tym promieniującym bólem głowy?

Witam. Mam problem obecnie przebywam za granicą od pewnego czasu bardzo zle się czuje, boli mnie głowa. Bol jest promieniujący, zaczyna sie z prawej strony i promieniuje na całe czoło, nie wiem co mi dolega, w ostatni czasie duzo pracowałam bez odpoczynku. Ogolnie jestem bardzo osłabiona nie mam apetytu, do tego jeszcze przeziebienie katar, mozliwe ze tez zatoki. W ostanim czasie równiez zostałam poparzona wrzątkiem na nodze, oparzenie stopniowo schodzi. Nie czuje sie dobrze, potrzebuje pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć