Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 3 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób powiększyć członek?

Witam mam problem z penisem jest zbyt mały ponieważ dziewczyna nie zawsze czuje że jest w środku słyszałem że xtrasize pomaga mogę je kupić mam też problem z przedwczesnym wytryskiem trwa niekiedy 2min niekiedy odrazu
MĘŻCZYZNA, 22 LAT ponad rok temu

Czy wielkość członka ma znaczenie?

Niestety jedyną skuteczną metodą powiększenia penisa jest operacja (pozwala wydłużyć prącie o 2-3cm.). Proszę nie wierzyć w żadne pigułki lub magiczne urządzenia - większość z nich to tylko sposób na wyłudzenie pieniędzy.

Wczesny wytrysk jest bardzo częstą przypadłością mężczyzn pobudliwych seksualnie, zwłaszcza na początku związku. W seksuologii możemy mówić o zaburzeniu, jeśli stosunek trwa krócej niż 3 minuty. W celu opóźnienia ejakulacji można zastosować szereg metod terapeutycznych - począwszy od regularnego, dość częstego współżycia (lub masturbacji), mającego na celu rozładowanie napięcia i niedoprowadzanie do jego skumulowania się, poprzez zażywanie leków z grupy SSRI, po maści znieczulające nakładane na żołądź przed stosunkiem. Warto udać się do seksuologa, by przedyskutować skuteczność każdej z tych metod.

https://terapiaslomka.wordpress.com/

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy