W jaki sposób powstrzymać odrośnięcie wola tarczycy?

Czy jest jakis sposob by powstrzymać odrosniecia wola tarczycy oprócz brania tabletek . Moja koleżanka miała całkowicie wycieta tarczyce i odrosy wole ale jakieś resztki zostały tak jak i u mnie Bo i ja też taka operacje miałam i zostały jakieś resztki . Boję się ze odnośnie mi . Medycyna idzie na przod czy sa jakies środki by to powstrzymać .

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim odpowiednie kontrola TSH i ewentualne działania przy nieprawidłowościach