W jaki sposób pozbyć się krwawienia między miesiączkami?

Witam ! Błagam o jakąś radę, bo chodzę od lekarza do lekarza i nic... Od około 1,5 roku krwawie miedzymiesiaczkami. Potrafi się zdarzać , że plamie krwią pod rząd 2 tygodnie.W czasie tego 1,5roku trafiłam raz do szpitala - stan zapalny wszystkich przydatków . Krwawienia jak były tak są, miałam zmieniane tabletki antykonc. dalej to samo. Ostatnio chciano pobrać mi cytologię ale krwawilam a przy okazji wykryto nadżerke, jestem po lekach i znów krwawie. Mam 25lat i właśnie od 1,5 roku jednego partnera

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne są badania hormonalne proszę udac się do lekarza ginekologa ponownie