W jaki sposób pozbyć się krwiaka spod paznokcia?

Rok temu miałem krwiaka pod paznokciem zapłaciłem 120 zł za wizytę na której usłyszałem że samo się to wchłonie miesiąc temu miałem powtórkę z rozrywki uderzyłem się też w palec mam krwiaka od ponad miesiąca nie mam ubezpieczenia więc wizyta będzie płatna czy muszę znowu iść do lekarza czy zaczekać aż się wchłonie bo szczerze mówiąc nie chce płacić ponad 100 zł żeby usłyszeć że natura załatwi to sama.

Krwiak pod paznokciem sam w sobie nie jest groźny, ale jeśli jest duży, może dojść do spełznięcia płytki paznokciowej. Jeśli nie - rzeczywiście zazwyczaj natura załatwia to sama. Inna sprawa, że czasem na skutek urazu może dojść do infekcji.