W jaki sposób pozbyć się rozpierającego bólu brzucha?

Witam. Od penego czasu mam rozpierajacy bol brzucha urusl 7 cm mam ciagle gazy wypruznienia sa albo biegunkowe albo zatwardzenie. Rozpieranie jest pod rzebrami a bol ciagnie sie do pachwiny udowej. Czasem mam mdlosci i brak apetytu. W nocy czesto budze sie z kolataniem serca. A zaczelo sie od braku okresu lekarz wykluczyl ciaze i wywolal okres nie zrobil usg ale po badaniu wszystko w pozadku jest. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego po badaniu internistycznym będzie można coś więcej powiedzieć