W jaki sposób pozbyć się skutków odstawienia Lamitrin?

Lamitrin - brany przy wahaniach nastroju w depresji; odstawiłam w poniedziałek. Za zgodą lekarza. Drugi dzień czuję się fatalnie - najprościej porównać to do totalnego kaca - nudności, zawroty głowy, poczucie rozbicia, problemy z akomodacją, senność, zapuchnięte oczy, zmęczenie... Czy to normalne objawy odstawienne? Jak długo może to trwać? Jak mogę sobie pomóc, żeby lepiej się poczuć?

Witam, objawy odstawienne mogę być właśnie takie.
Dlatego kłamstwem jest, że lekarstwa nie uzależnieją.
Nie uzależniają w snsie głodu alkoholowego czy narkotykowego
ale efekty odstawienne są bardzo podobne, więc co za różnica.
Proponuję aby Pani wzięła sobie wsparcie psychoterapeutyczne.
Pozdrawiam

Witam Panią
Zachęcam Panią do skonsultowania problemu z psychologiem
i do spotkań terapeutycznych, podczas których odzyska
Pani dobre samopoczucie, spokój i równowagę wewnętrzną.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl