W jaki sposób pozbyć się tej bolesnej miesiączki?

Witam, mam pewien problem z miesiączką. Jest ona tak bolesna, że nie mogę wykonać pewnych ruchów, mam duszności i niekiedy wymiotuję. Byłam raz w szpitalu, lecz tam "Pani Doktor" była wielce oburzona, stwierdziła że miesiączka to nie choroba. W tym miesiącu kończę 18 lat. Bolesne miesiączkowanie jest u mnie rodzinne. Wybrać się do ginekologa? Co jeśli on też mi powie, że to nie choroba i będę musiała co miesiąc 7 dni leżeć przywiązana do łóżka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć sadze ze konieczne są badania hormonalne