W jaki sposób pozbyć się trądziku różowatego?

witam bardzo pilnie potrzebuje porady jak pozbyc sie tradziku rozowatego dylam u dermatologa dostalam lek robiony do kompresow i masc metronidazol co jeszcze moge zrobic pozdrawiam ewa

Witam
Nie można całkowicie wyleczyć trądziku różowatego. Najważniejsze jest unikanie czynników ryzyka, jak rozgrzewanie, UV, ostre przyprawy, drażniące kosmetyki. Może Pani zamknąć naczynia laserem lub IPL, ale niestety i tak będą nawracały. Bardzo ważna jest idpowiednia pielęgnacja skóry preparatami do ćery wrażliwej i naczyniowej oraz stosowanie filtrow UV.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska