W jaki sposób pozbyć się wirusa brodawczaka HPV?

W jaki sposób pozbyć się wirusa brodawczaka HPV. Zmiany pojawiły się powtórnie po około 8 latach. Najpierw w pochwie które częściowo wyleczyłam płynem Condyline. Mam też nawracające infekcje gardła i migdałka około raz na miesiąc. Ostatnio zmiany brodawkowe pojawiły się z tyłu języka. Jestem ciągle osłabiona i mam częsty kaszel i powiększony węzeł chłonny już od długiego czasu. W jaki sposób leczyć zmiany które pojawiły się w jamie ustnej? Czy są jakieś sposoby żeby się z tego wyleczyć?

konieczne jest badanie laryngologiczne i ustalenie dalszego postępowania z uwagi na charakter wirusa wyleczenie jest trudne