W jaki sposób pozbyć się worków spod oczu?

Mam 36 lat, 1,5 roku temu poddałam się zabiegowi wypełnienia kwasem hialuronowym doliny łez. Dziś mam odstające poduszeczki pod oczami, Zgłosiłam się do lek med estetycznej Podał mi 2 jednostki hialuronidazy,tydzień minął i nie ma żadnego efektu. Co jeszcze mogę zrobić żeby pozbyć się worków. Co oprócz pozostałości kwasu może dawać taki efekt? Gromadzący się tłuszcz? Wyniki badań sa doskonale. Czy zabieg laserem frakcyjnym pomoże? Po jakim czasie od odstawienia retinoidów mozna wykonać laser?

Tydzień to za krótko, żeby coś stwierdzić. Być może trzeba jeszcze dodać hialuronidazy. można próbować przyspieszyć rozkład kwasu np. zabiegiem urządzeniem Pelleve.

Witam laser frakcyjny nie stosuje się pod okolicą oka. Proszę skonsultowac się u lekarza medycynye stetycznej i.i po obejrzeniu stanu oczu lekarz dobierze odpowiednie zabiegi.Najczesciej stosuje sie zabiegi light eyse lub eye bag sollution,mezoterapie