W jaki sposób "przesunąć" miesiączkę?

Witam, Jestem w trakcie blistra tabletek, pozostało mi jeszcze 4 z 21 do wzięcia, zatem od poniedziałku do niedzieli powinnam zrobić przerwę siedmiodniową, jednak w tym czasie będę miała wesele i chciałabym uniknąć miesiączki, aby się swobodnie bawić. Wiem, że mogę przesunąć w taki sposób,że wezmę 2 opakowania pod rząd. Czy jest jednak inny sposób, czy mogę np wziąć zamiast 21 tabletek 28, przesunąć w ten sposób miesiączkę o tydzień? Proszę o radę.

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.
Teoretycznie jest to możłiwe, jednak takie postępowanie nie jest zarejestrowane przez producenta tabletek (tzn. nie jest przebadane). Odpowiedzialność za jego bezpieczeństwo i skuteczność spoczywa zatem na Pani.