W jaki sposób przybrać na wadze w wieku 20 lat?

Mam 20 lat, przy wzroście 160cm ważę jedynie 42 kg... chcę przytyć jak najszybciej, muszę bo czuję się w swoim ciele źle, do tego zaczynamy z chłopakiem planować rodzinę, a przy mojej wadze to mogę pomarzyć o dziecku. Chcę jak najszybciej przytyć jak mam to zrobić ?

Podała Pani bardzo mało informacji aby dokładnie napisac co należy zrobić. przede wsyztskim warto ocenic ile zjada Pani na codzień energii i skłdników odżywczych. Żeby to zrobić należało by dokładnie zapisywać co jada Pani przez conajmniej tydzień czasu, na tej podsatwie mozna ocenic ile kalori trzeba Pani dodatkowo dodac do diety.