W jaki sposób przytyć przy niedowadze i niedoczynności tarczycy?

Jestem dziewczyną mam 32 lata. Mam 164 wzrostu a waga 46 lub czasami 48 kg wagi najwięcej. Ale mam niedowagę i leczę się na niedoczynność tarczycy. Problem w tym że bardzo chciałabym przytyć choćby te parę kilogramów ale nie mogę. Jem bardzo dużo ale po mnie tego nie widać. Boli mnie to, że nie mogę założyć jakiejkolwiek bluzki na ramiączka bo mam za szczupłe ręce i się wstydzę. Co mam robić pomóżcie mi co mam takiego jeść żeby mi przybyło te parę kilo więcej.

Witam,
Ogólnie sam proces tycia nie należy do łatwych, w związku z Pani obciążeniem chorobowym ustaleniem diety powinien zająć się dietetyk, poinformowany o chorobie. W Pani sytuacji należy jeść bardzo regularnie i systematycznie zwiększać ilość kalorii w Pani menu, ale w taki sposób, by też w radykalny sposób nie rozpychać żołądka, czyli dostarczyć w dość skromnej objętości pokarmu całkiem pokaźnej kaloryczności. Kaloryczność w Pani sytuacji powinna pochodzić głównie z węglowodanów złożonych i zdrowych tłuszczów roślinnych. Również bardzo delikatna aktywność fizyczna i eliminacja czynników stresowych, na pewno będą miały dobry wpływ na przybieranie na wadze. Życzę powodzenia i pozdrawiam.