W jaki sposób przywrócić potencjał seksualny u osoby po operacji kręgosłupa?

Mam 40 lat. Jestem po operacji przepukliny kręgosłupa na odcinku L5 S1. Obniżyła się potencja i pojawiły się problemy z wzwodem. Jestem po zabiegach rehabilitacji(tens,laser,magnetoterapia,zamrażanie) Jak mogę wspomóc odbudowę nerwów uszkodzonych przez ucisk jądra miażdżystego. Czy stosować wit. B12, ewentualnie inne zabiegi, ćwiczenia, okłady. Czy jest szansa na przywrócenie czynności seksualnych i w jakim czasie.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może elektrostymulacja konieczna wizyta u lekarza urologa i neurologa

 Lek. Tomasz Budlewski

Szanowny Panie - moży być tak że przyczyna neurologiczna jest przyczyną Pana dolegliowości, nawet jest to prawdopodobne. Jednakże, zdarza się często że jest kilka przyczyn - poprawa pozostałych często skutkuje poprawą. W razie zainteresowania kompleksową diagnostyką, zapraszam: https://klinikadlamezczyzn.pl/leczenie-zaburzen-erekcji/