W jaki sposób ratować nasz związek?

Bardzo potrzebuję pomocy. Opisanie mojego naszego problemu zajęło by mi dni. Wspomnę tylko że jesteśmy 2 miesiące po ślubie. A mamy problemy od 1,5roku.Ja w dniu wesela zapomnialem o całej złej przeszlosci. Chce ratowac nasz związek. Zona nie chiala ze mna rozmawiac jak pytalem co jest grane ja sie wtedy denerwowalem podnosilem głos i Ją porownalem do k..... Bardzo chcę bysmy poszli do psychologa by ktos spojrzal na dwie strony naszego problemu. Ale ona woli rozmowę z koleżankami. Ja ja przekonac

Dzień dobry. Często pracuję z parami, ale dużo częściej spotkania zaczynają się od tego, ze przychodzi na wizytę jedna ze stron. Po kilku spotkaniach udaje nam się wprowadzić zmiany na tyle, by partnerzy potrafili się porozumieć przynajmniej w kwestii podjęcia wspólnej pracy u specjalisty. Później przychodzą już razem. Proszę spróbować umówić się na konsultację indywidualną i poszukać przede wszystkim wsparcia w tej kwestii, o którą Pan zapytuje - skłonienia żony do podjęcia wspólnej pracy z psychologiem. Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Rzeczywiście konsultacja i rozważenie terapii małżeńskiej to właściwy pomysł. Proszę rozmawiać o tym z żoną. Jeśli obecnie nie zdecydujecie się wspólnie na terapię małżeńską, może Pan także sam skorzystać z terapii indywidualnej, która również może przynieść wiele zmian - zarówno dla Pana, jak i dla Waszego związku.

Pozdrawiam!