W jaki sposób rozłożyć posiłki?

Witam, Jestem osobą studiującą i pracującą na 3 zmiany od nie dawna. Mam problem z rozłożeniem posiłków kiedy pracuję na nocną zmianę kiedy mój dzień zaczyna się o 6:00 rano spędzając cały dzień na uczelni a potem na 19:00 wieczór do pracy na całą noc kładąc się spać o 8:00 rano dnia kolejnego. Nie wiem jak je rozłożyć, ze względu na długi czas bez snu... Proszę bardzo o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

mniej więcej co 6 godzin posiłek, konieczny jest sen i takie funkcjonowanie jak powyżej opisane nie jest zdrowe.