W jaki sposób rozwinąć znajomość z dziewczyną?

Witam, otóż, od jakiegoś czasu moją uwagę przykuwa jedna znajoma, dotychczas nie miałem z Nią dużo kontaktu, praktycznie nie rozmawialiśmy, chciałbym to zmienić rozwinąć tą znajomość. ;) Jednak nie wiem zbytnio jak zacząć, rzadko Ją widuję, rozpoczęcie głębszej znajomości przez facebook'a chyba nie jest dobrą opcją, chociaż sam nie wiem ;>

Jeśli kontakt bezpośredni jest utrudniony, rozpoczęcie znajomości przez facebooka nie jest złym pomysłem. Może to być punkt zaczepienia, na którym relacja będzie miała szansę się rozwinąć.

Jeśli jednak widujecie się, warto rozpocząć znajomość "w realu". Początkowo może Pan rozpocząć jakąś nieobowiązującą rozmowę np. na temat, który dotyczy was oboje.

Pozdrawiam!

Witam
Myślę, że w sytuacji, gdy nie masz okazji, aby zainicjować znajomość,możesz skorzystać z facebook'a żeby się przedstawić, powiedzieć, że nie znalazłeś innej możliwości nawiązania z dziewczyną kontaktu i zaproponować spotkanie. Życzę powodzenia.
Pozdrawiam Ludmiła Kulikowska Kubiak