W jaki sposób schudnąć po chorobie kręgosłupa?

Witam.Jestem osobą leżącą z powodu choroby kręgosłupa .Jestem po jodzie radioaktywnym mam chorą tarczycę (zniszczoną) przytyłam 20 kg. brak ruchu nabija dodatkowe .Jak mam schudnąć,co i jak jeść by odciązyć kręgosłup by stracić brzuch .Jak mogłam biegać ,ćwiczyć jakoś mi szło teraz chodzę przy pomocy innej osoby.Co robić jak żyć?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam serdecznie,

dla Pani wskazana jest wizyta u dietetyka który dobierze indywidualną dietę. Może Pani próbować diet z internetu ale nie gwarantuje sukcesu. Proszę zastosować dietę 1000-1200 kcal.

Pozdrawiam