W jaki sposób się leczyć, gdy mam tężyczkę?

Witam,badanie potwierdziło u mnie tężyczkę.Endokrynolog na podst.wywiadu wykluczył podłoże endokrynologiczne.Gdzie kontynuować leczenie skoro napady mam w okresie okołomiesiączkowym,tachykardia,bóle wokół serca,uczucie zimna,góla w gardle,problemy ze snem,pobudzenie psychiczne,rozdrażnienie,nerwowość.

Witam serdecznie, chyba Endokrynolog przepisał Pani odpowiednią suplementację wapniem i magnezem ? Więc ma Pani odpowiednie środki. Pozatym powinna Pani zadbać o tak zwane wsparcie psychoterapeutyczne opartne na treningu antystresowym.
Pozdrawiam