W jaki sposób się odchudzać, żeby nie stracić mięśni?

Jak poznać, że schudło się z tkanki tłuszczowej, a nie z mięśni? Oraz w jaki sposób się odchudzać żeby nie stracić mięśni? Z góry dziękuję.

Najlepiej wykonać sobie analizę masy i składu ciała. Przy odchudzaniu ważne jest zbilansowanie żywienia i dostarczanie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Żeby nie stracić mięśni najważniejsza jest przede wszystkim odpowiednia podaż pełnowartościowego białka (pochodzenia zwierzęcego). Zachęcamy do wizyty w gabinecie dietetycznym.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444