W jaki sposób skoncentrować się na jednej rzeczy?

W jaki sposób skoncentrować się na jednej rzeczy? jestem strasznie niecierpliwy i jak mam zobowiązanie to się koncentruje, a tak to trudno mi się skoncentrować na jednej rzeczy godzinę.

Warto przyjrzeć się skąd wynika niecierpliwość? Być może jest to także deficyt uwagowy? Jak wcześniej przebiegała Pana praca czy doświadczenia szkolne? Warto skorzystać z pomocy psychologa, by przyjrzeć się, co leży u podstaw trudności i wówczas rozpocząć prace na przyczynami.