W jaki sposób skorygować wygląd brody?

Chciałabym skorygować swoją brodę, gdyż jest mała i cofnięta ale zastanawiam się, który zabieg będzie dla mnie najlepszy - operacja plastyczna z wstawieniem implantu, czy też przeszczep tłuszczu własnego do brody (lipofilling), dlatego mam w związku z tym parę pytań. Czy lipofilling może być robiony u osób szczupłych (mam lekką niedowagę)? Dowiedziałam się także, że po lipofillingu może się wchłonąć nawet 60% tłuszczu, więc co w przypadku gdy tak się stanie? Czy wówczas robiona jest koretka? Po jakim czasie widać ostateczny efekt (czy wchłanianie tłuszczu odbywa się na przestrzeni lat, czy raczej tygodni/miesięcy)? Czy implant brody wstawiany jest już na stałe, czy trzeba go wymienić po iluś latach?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza chirurga plastycznego aby ustalić optymalne postępowanie.