W jaki sposób sprawdzić, czy mam arytmię?

Dzien dobry.Mam 58 lat Co jakis czas ns cisnieniomierzu pokazue mi sie ikonka arytmi.Po powtornym zmierzeniu ikonka sie juz nie pokazuje.Lecze sie na nadcisnienie. ktore utrzymuje sie e normie.EKG jest dobre.Czy mam powody do niepokoju?

Lek. Tomasz Budlewski

a czy odczuwa Pani uczucie kołatania serca? czy ciśnieniomierz jest z certyfikatem?