W jaki sposób trzeba leczyć torbiel w zatoce szczękowej?
Podczas badania tomografii komputerowej szczęki okazało się, że w prawej zatoce szczękowej jest torbiel (ok.1,5 cm średnicy). Jednak zdaniem stomatologa nie ma ona związku z zębem (torbiel znajduje się nad górną ósemką). Lekarz nie kazał mi na razie czekać. Czy faktycznie można to póki co tak zostawić, czy trzeba to jakoś leczyć, a jeśli tak to w jaki sposób?

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Jak walczyć z zatokowym bólem głowy?
Zapalenie zatok to powszechna dolegliwość. Ból głowy, które mu towarzyszy często jest trudny do wytrzymania. Jak radzić sobie z tą dolegliwością? Sprawdź to.
Witam. Z tym problemem należy udać się do laryngologa, który najlepiej oceni co trzeba zrobić. Według mnie nie wolno tego bagatelizować ( czekanie może tylko pogorszyć sprawę).