Zapytaj lekarza

1 , 0 1 6 , 6 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

W jaki sposób ujędrnić biust?

utrata wagi a wygląd biustu Choruję na NZJ i jestem na diecie, bardzo dużo schudłam i wygląd mojego biustu zmienił się na niekorzyść prosze powiedzieć co mogę bezpiecznie stosować żeby go ujędrnić, podnieść , może jakoś optycznie powiększyć ? w drogeriach jest wiele różnych preparatów do biustu różnych firm ale powiem szczerze boję się stosować bo aktualnie mam torbiele w piersiach, i nie chciałabym sobie zaszkodzić a w przyszłości nabawić poważnych chorób piersi co byłoby bezpieczne?
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Witam najlepiej będzie skonsultować się najpierw z lekarzem prowadzącym Pani chorobę NZJ w sprawie powiększania biustu.

Mamy nieinwazyjną metodę powiększaniu biustu Aquafilling. Aquafilling – powiększanie biustu – NOWOŚĆ Aquafilling® bodyline jest innowacyjnym preparatem wypełniającym, stosowanym do modelowania i konturowania ciała: powiększania biustu, powiększania pośladków i modelowanie łydek oraz ramion. Aquafilling® bodyline to żel hydrofilowy, który składa się w 98 % z soli fizjologicznej i 2% poliamidu.

Wskazania

zwiększenie objętości oraz poprawa kształtu piersi asymetria piersi korekta defektów piersi, np. wyrównanie ubytków po zabiegach

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Preparat Aquafilling® bodyline jest wstrzykiwany pod gruczoł piersiowy lub pod gruczoł i pod mięsień zgodnie z opracowanymi technikami podania za pomocą kaniuli. Po zabiegu zaleca się noszenie bielizny modelującej przez 3-4 tygodnie po zabiegu, wykonywanie delikatnego masażu okolic poddanych zabiegowi według zaleceń lekarza, unikanie ucisku na okolice poddane zabiegowi, unikanie ćwiczeń, które są związane z napinaniem partii mięśniowych występujących w okolicy poddanej zabiegowi.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy