W jaki sposób usunąć bliznę po upadku?

Parę miesięcy temu biegłam i wywróciłam się na betonową powierzchnię. Jak się okazało, moja rana nie została dokładnie oczyszczona. Na ten moment jest ona zagojona, ale w środku są malutkie elementy żużlu i rejon ten jest lekko wybrzuszony i czerwony. W jaki sposób można by było to usunąć?

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu stanu blizny lekarz powie jak można ją oczyscic i w jaki sposób spłycić/usunąć.