W jaki sposób usunąć blizny po trądziku?

Witam, mam ślady na brodzie i na polikach po trądziku. Jestem w trakcie leczenia antybiotykiem i lekiem D***. Moje pytania: 1. Jaki krem mam używać? 2. Czy to z wiekiem zniknie? 3. Co zrobić, żeby tych śladów nie było?

ponad rok temu

Prosiłabym o uścislenie, z jakimi zmianami Pani się boryka - czy są to przebarwienia czy blizny potrądzikowe? Leczenie, które Pani stosuje, nie wpływa na jedne i na drugie. Obecna terapia ma za zadanie przeciwdziałać pojawianiu się nowych zmian zapalnych.

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry.