W jaki sposób usunąć długie, jasne włosy z twarzy?

Witam zaczne od tego iz bedac nastolatka zaczelam golic twarz bo uwazalam ze mam tam zarost co poprostu spowodowalo iz majac 23 lata mam dlugie co prawda jasne ale bardzo widoczne wlosy na twarzy depilacja laserowa nic nie pomogla. Zwiazku z tym mam pytanie czy istnieje jakis sposob by pozbyc sie wlosow z twarzy bez co 3 dniowej depilacji? np jakies masci,kremy usuwające wlosy na stale lub zmniejszajace ich ilosc. Bede bardzo wdzięczna za pomoc

Dzień dobry,

Mogę Pani polecić depilację za pomocą preparatów EpilFree. Zabieg polega na tym, iż najpierw wykonuje się depilację woskiem, a następnie nakłada preparaty, które otwierają mieszki włosowe i niszczą cebulkę. Skuteczność zabiegu jest dużo mniejsza niż depilacji laserowej, ale depilacja laserowa nie przyniesie żadnego efektu w przypadku jasnych włosów. Może Pani oczekiwać po takim zabiegu wolniejszego odrostu włosów i ich przerzedzenia. Innym zabiegiem dającym efekt przy jasnych włosach, jest termoliza, elektroliza lub metoda blend. Są to zabiegi z użyciem prądu, po kolei wprowadza się igłę do każdego mieszka włosowego i całkowicie niszczy cebulkę, trwale usuwa włos. Minus jest taki, że zabieg jest bardzo czasochłonny i w niektórych przypadkach mogą zostać delikatne blizny.

Dzień dobry,

W celu usunięcia jasnych włosów polecam zabiegi z wykorzystaniem prądu stałego tj. elektrolizę, termolizę bądź połączenie oby dwóch- metodę blend. Powyższa zabiegi są niestety czasochłonne i należy je powtarzać. Jest to natomiast metoda, która pozwala na trwałe usunięcie owłosienia.

Pozdrawiam serdecznie.