W jaki sposób usunąć guza z czoła?

Witam. 4 lata temu, po uderzeniu w głowę, po lewej stronie czoła powstał u mnie guz. Jest to dla mnie duży dyskomfort. Czy jest jakaś chirurgiczna metoda w chirurgii plastycnej (wycięcie, szlifowanie), żeby jakoś się go pozbyć?

WitamWitam,
Najpierw muszę Pana zbadać ale myślę że damy radę. Zapraszam na konsultację - obejrzę i pomyślimy co dalej zrobić. ArtVein 600086240/501784896
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski