W jaki sposób usunąć włókniaki z twarzy?

Witam Pana Doktora. Chciałam się zapytać jak usunąć włókniaki które mam liczne na twarzy i plecach zaczynają się pojawiać na tułowiu i dekoldzie. Jedną usunęłam na czole chirurgicznie, ponieważ lekarz wzioł ją do badania ale jest ich tyle że będę je usuwać rok jak zliczę, ponieważ jednorazowo lekarz może usunąć ich 3. Czy jest na to jakiś inny sposób może domowy, albo jakaś dieta którą muszę stosować. Bardzo proszę doktora o wyczerpującą informację na ten temat. Dziękuję i Pozdrawiam

Witam. ;) wyczerpująco mógłbym odpowiedzieć po badaniu klinicznym (czy w/w guzki są w tkance podskórnej czy w skórze, czy są ruchome czy związane z podścieliskiem itp itd) oraz po przeczytaniu wyniku badania histopatologicznego wyciętego już włókniaka? kaszaka?, tłuszczaka? a może znamienia barwnikowego? Tak liczne znaki zapytania wynikają z tego iż nie bardzo wierzę w rozpoznanie włókniaka. Może warto pokazać problem dermatologoiwi? Pozdrawiam i zapraszam na badanie.