W jaki sposób uzupełnić brakujące zęby po ekstrakcji?

Witam. Po ostatniej wizycie u stomatologa została osunięta 7 po prawej stronie na gorze. Po tej właśnie stronie brakuje mi 5,6,i 7. Jest straszna dziura miedzy zębami. moje pytanie jest następujące: W jaki sposób uzupełnić brakujące zęby( na implanty w tej chwili mnie nie stać). dużo czytałem na temat protez szkieletowych lub koronki. Co było by dla mnie najlepszym rozwiązaniem.

Duże braki zębowe można uzupełnić protezami akrylanowymi, acetalowymi, nylonowymi i szkieletowymi.Jeżeli są do tego warunki można wykonać most czyli uzupełnienie na stałe. Jakie uzupełnienie byłoby najlepsze zależy od warunków w jamie ustnej. Proponuję porozmawiać na ten temat ze stomatologiem. Pozdrawiam