W jaki sposób uzyskać poprawę w depresji?

Watpie,ze da sie wyleczyc to obrzydliwe ,,go...no,,jakim jest depresja!!! Mam prace,dziecko i wszzstko sie wali,nawet rodzina tylko przez moje rozdraznienie i brak energii,mega smutek.Bralam asentre z trittico,pozniej mozarin,nastepnie fraxolet z lamileptem i 0 poprawy jakiejkolwiek i 0 skutkow ubocznych.Juz mnie krewa ,,zalewa,,!!!,na psychoterapii bechawioralno poznawczej bylam 4 miesiace i tez nie czuje zadnej poprawy.Serio nie ma juz lekow,by mi pomoc...ja piernicze...z tym sie zyc nie da.Dla mnie w tym stanie to jest wytok jak glejak mozgu!!! wyje o pomoc i nic

Dzień dobry,

Za każdym razem kiedy próbujemy różnych leków oraz psychoterapii i przez dłuższy czas nic nie pomaga warto zadać sobie pytanie o ponowną diagnozę, jak również, w sytuacji gdy diagnoza jest prawidłowa co spowodowało depresję, jak również czy ma Pani jakieś inne rozpoznania. Jeżeli obecny psycholog/psychoterapeuta nie odpowiedział na powyższe pytania warto go o to dopytać, bądź też rozważyć zmianę psychoterapeuty.
Z wyrazami szacunku,
Jacek Romański