W jaki sposób uzyskać zaświadczenie o umiarkowanym upośledzeniu?

Witam.Od urodzenia mam upośledzenie umiarkowane.Teraz staram się o rentę.Poszłam do szpitala psychiatryczngo zamkniętego z powodu pogorszenia zdrowia i na wypisie mam napisane upośledzenie lekkie.Czy można coś zrobić żeby powrócić do umiarkowanego.Czy muszę znów się ponownie położyć do szpitala czy są też inne rzeczy co można zrobić.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Te terminy są stosowane zamiennie. Nie zmienia to wysokości świadczenia.