W jaki sposób wygrać z przeziębieniem?

Witam!K25. Od listopada walczę z przeziębieniami/grypą. Gdy już wydaje mi się, że jest ok, tydzień przerwy i wszystko wraca. Z wizyt u lekarza zawsze wychodzi, że to jakaś wirusówka, więc leczenie jest bez antybiotyku. Problem w tym, że nawet jak nie mam typowych objawów przeziębienia to mam straszne bóle głowy i podbrzusza, do tego ciągła senność i zmęczenie. Poza tym mam ciągle zatkany nos, doprowadza mnie to do szału. Mój lekarz mówi, że to minie polecił irygacje zatok, ale niewiele to daje.

może trzeba zrobić testy alergiczne?

sprawdzić dokładnie stan uzębienia - infekcje zębów często powodują infekcje zatok przynosi wychodzi i szczękowych

nie ma pani krzywej przegrody nosa??

w razie chęci rozmowy zapraszam na inny darmowy portal wirtualnej polski- https://forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre

tam można za darmo też rozmawiać i przesyłać np wyniki badań. pozdrawiam Tomasz grzelewski