W jaki sposób wyleczyć neuralgię nerwu trójdzielnego?

Mam neuralgie nerwu trojdzielnego. Próbowałam akupunktury i przyjmuje leki które troche usniezyly bol.Leki przyjmuje od sierpnia.Jak długo mogę czekać na całkowite wyleczenie. Dodam ze bol mam w górnej szczece i prawdopodobnie obustrony.mimo ze jedna piotke juz usunęłam i dentysta doradza mi żebym ta druga przeleczyla kanalowo to będzie wiadomo czy to od zeba bo ze rzadko sie zdarza neuralgia obustrona a zachorowałam jakies 3,5 roku temu a bol tylko sie powiekszal aż sie stal ciągle od ranaDOnoc

Najczęściej (w 90% przypadków) tego typu ból jest spowodowany wadą postawy i zgryzu i w konsekwencji przewlekłym napięciem mięśni. Konieczne jest kompleksowe leczenie chirodontyczne wszystkich przyczyn. Pozdrawiam