W jaki sposób wyleczyć opadające powieki od urodzenia?

Witam, mam opadajace powieki od urodzenia. Chciałabym wykonać plexr lub plasmage, jednakże nie wiem który byłby bardziej odpowiedni w moim przypadku. Zależy mi na jak największym podniesieniu. Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Witam najlepiej będzie skonsultowac się u chirurga plastyka i lekarza medycyny estetycznej. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz określą czy potrzebna jest plastyka powieki, czy można zrobić np plasmę iq na opadające powieki.

Jeżeli zostanie Pani zakwalifikowana do zabiegu, a to powinno nastąpić w wyniku diagnozy lekarskiej to absolutnie polecam Plexr. Jest to jedyny aparat dokładnie przebadany w badaniach klinicznych i bezpieczny o ile zabieg wykonuje przeszkolony lekarz.

Proszę zgłosić się na wizytę konsultacyjną do lekarza medycyny estetycznej lub chirurga plastyka. Po ocenie lekarskiej można podjąć decyzję który zabieg będzie dla Pani najlepszy. Musimy pamiętać, że zabiegi operacyjne wiążą się z możliwością licznych powikłań ale czasem są nieodzowne. Jeśli chodzi o plazmę to polecam PLEXR, urządzenie o klinicznie udowodnionej skuteczności i bezpieczeństwie. Warto zwrócić uwagę ,że czasem jeden zabieg to za mało i trzeba go powtórzyć 1, a nawet 2 razy,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel