W jaki sposób wyleczyć palący ból głowy?

Witam. Od jakiegos czasu boli mnie glowa bol jest palacy. Do tego mam dziwne uczucie jak by mi sie mialo w glowie zakrecic,uczucie ciezkiej glowy, szum w uszach. Mam tez podwyzszona cisnienie najwieksze mialam 148/83 puls tez mam dosc wysoki. czy mozliwe zeby mnie glowa bolala od cisnienia? Mam tez nerwice lekowa.Nie stety nie moge wybrac sie do lekarza rodzinnego. Czy powinnam pojsc do neurolga czy do kardiologa???

Witam, powinna Pani nie zwlekając iść do dobrego psychoterapeuty a nie do neurologa czy kardiologa.
Na moim profilu jest link do wywiadu o nerwicy, a także link do artykułu na temat działania
stresu. Proszę to przeczytać i zaraz po tym zgłosić się na psychoterapię.
Pozdrawiam i życzę zdrowia

Najgorsze co może pani zrobić to nic nie robić. Być może potrzebna będzie diagnoza różnicowa dotycząca zarówno sfery somatycznej jak i emocjonalnej. W takich sytuacjach w pierwszej kolejności warto zrobić badania medyczne. Biorąc jednak pod uwagę, ze ma pani nerwicę warto zrobić także dokładniejsze badania psychologiczne. Całościowa diagnoza może dać najwartościowsze informacje. W przypadku nerwicy bóle głowy mogą być związane z emocjami, jednak potrzebna jest także konsultacja medyczna.