W jaki sposób wyleczyć plamy na plecach przed wyjazdem na wakacje?

Witam mam 21 lat na plecach jakiś czas temu wyskoczyły mi plamy takie bardziej czerwone i mam ich na prawdę dużo za niecałe 10dni wylatuje do Rzymu i chciałam się spytać czym mogę smarować by trochę to ugasić

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko coś zalecić bez obejrzenia zmiany, może to grzybica albo łupież pstry. Można spróbować smarowania Clotrimazolum, jeśli nie pomoże konieczna wizyta u dermatologa.
Pozdrawiam