W jaki sposób wyleczyć problemy z orgazmem?

Mam problem z seksem z mężem nie podniecam się ani orgazmu nie czuje przyjemności z sexu od 30 lat mojego małżeństwa ..Czy można mi pomóc mam 50 lat Maz chce mnie zostawić ze jestem oziębła

Dzień dobry!

Z pewnością warto spotkać się i porozmawiać z psychologiem, aby lepiej zrozumieć Państwa sytuację i poszukać jej możliwych przyczyn. Zawsze możliwa jest zmiana zachowania oraz sposobu myślenia - zarówno ze strony Pani, jak i męża.

Pozdrawiam!